Skip to main content
zylkene_reklama_do_internetu_15_06_2020.jpg

 

Firma Vetoquinol Biowet w ramach Akademii Medycyny Behawioralnej  zaprasza personel lecznic weterynaryjnych do uczestnictwa w bezpłatnym webinarium omawiającym wpływ koronawirusowej izolacji na psich pacjentów.
 
W trakcie wydarzenia dowiecie się Państwo:
- Co może być powodem zmian w zachowaniu psów w czasie koronawirusowej izolacji? Na jakie zachowania warto zwrócić uwagę ich opiekunom?
- Jak koronawirus może wpłynąć na częstotliwość zaburzeń lękowych u psów? Czy lekarz weterynarii może temu przeciwdziałać?
- Skąd wzięło się określenie pandemiczne szczenięta? Socjalizacja szczeniąt oraz konsekwencje zaburzenia jej przebiegu?
- Jak zmniejszyć ryzyko pojawienia się problemów separacyjnych w dobie pandemii?
 
Uczestnictwo wymaga wcześniej rejestracji.
Ilość miejsc ograniczona
.

Co oferuje firma Vetoquinol?
Produkt Zylkene® o działaniu uspokajającym jest przeznaczony dla zwierząt nadmiernie bojaźliwych do stosowania prewencyjnego właśnie w stresujących sytuacjach oraz jako pierwszą pomoc zanim podejmie się decyzje o wdrożeniu farmakoterapii.

 

Deficyty socjalizacyjne oraz rozstania z opiekunami to trudności, w których warto pomóc zwierzętom i ich właścicielom.
Zylkene® zawiera alfa-kazozepinę, biopeptyd otrzymywany z mleka, substancję znaną z właściwości relaksujących. Więcej o produkcie znajdą Państwo w załączonej ulotce.
Do dyspozycji przekazujemy także materiały edukacyjne dla właścicieli zawierające porady, które pomogą ich pupilom w adaptacji. Ulotki dostępne są do pobrania na naszej stronie dedykowanej lekarzom.

 

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnym webinarium w dniu 22 czerwca (poniedziałek) o godz. 19.00.  Uczestnictwo wymaga wcześniejszej rejestracji, szczegóły wydarzenia wraz z formularzem rejestracyjnym w poniższym linku:
https://vetoquinol.zoom.us/webinar/register/WN_cNius9E6R42mi5668heS-Q

 

Dodatkowo organizujemy webinarium dla opiekunów, na które możecie Państwo zapraszać swoich klientów. Wydarzenie odbędzie się w piątek 19 czerwca o godz. 20.00.  Szczegóły wraz z formularzem rejestracyjnym:
https://mailchi.mp/vetoquinol/pandemia-a-dobrostan-psow

 

Prelegentem jest lek.wet. Aleksandra Słyk-Przeździecka na co dzień zajmująca się problemami behawioralnymi psów i kotów, ekspert w rozwiązywaniu problemów separacyjnych.

asp.jpg
Tytuł lekarza weterynarii uzyskała w 2003 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. W latach 2005-2008 zgłębiała wiedzę na SGGW w Warszawie podczas Studiów Podyplomowych w zakresie Chorób Psów i Kotów. Od 2011 ma status Behawiorysty Praktyka DipCABT (COAPE). Od 2012 do 2016 roku Prezes Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE Polska. Prowadzi wykłady dla behawiorystów i lekarzy weterynarii m.in. w ramach Akademii Medycyny Behawioralnej, w latach 2012-2016 jako wykładowca na Kursie Dyplomowym COAPE dla behawiorystów zwierząt. Badacz (zgodnie z VICH GCP GL9 Studies) w wieloośrodkowym, międzynarodowym badaniu klinicznym nowego leku na lęk separacyjny. Współredaktorka naukowa książki: „Medycyna Behawioralna Psów i Kotów”, autorka licznych publikacji. Wraz z mężem prowadzi Przychodnię Weterynaryjną DogMed, gdzie dba nie tylko o zdrowie, lecz również o komfort pacjentów oraz ich opiekunów (Fear Free Certification Programme