Firma Vetoquinol Biowet w ramach Akademii Medycyny Behawioralnej zaprasza personel lecznic weterynaryjnych do uczestnictwa w bezpłatnym webinarium omawiającym wpływ koronawirusowej izolacji na psich pacjentów.
W trakcie wydarzenia dowiecie się Państwo:
- Co może być powodem zmian w zachowaniu psów w czasie koronawirusowej izolacji? Na jakie zachowania warto zwrócić uwagę ich opiekunom?
- Jak koronawirus może wpłynąć na częstotliwość zaburzeń lękowych u psów? Czy lekarz weterynarii może temu przeciwdziałać?
- Skąd wzięło się określenie pandemiczne szczenięta? Socjalizacja szczeniąt oraz konsekwencje zaburzenia jej przebiegu?
- Jak zmniejszyć ryzyko pojawienia się problemów separacyjnych w dobie pandemii?
Uczestnictwo wymaga wcześniej rejestracji.
Ilość miejsc ograniczona.
Produkt Zylkene® o działaniu uspokajającym jest przeznaczony dla zwierząt nadmiernie bojaźliwych do stosowania prewencyjnego właśnie w stresujących sytuacjach oraz jako pierwszą pomoc zanim podejmie się decyzje o wdrożeniu farmakoterapii.
Deficyty socjalizacyjne oraz rozstania z opiekunami to trudności, w których warto pomóc zwierzętom i ich właścicielom.
Zylkene® zawiera alfa-kazozepinę, biopeptyd otrzymywany z mleka, substancję znaną z właściwości relaksujących. Więcej o produkcie znajdą Państwo w załączonej ulotce.
Do dyspozycji przekazujemy także materiały edukacyjne dla właścicieli zawierające porady, które pomogą ich pupilom w adaptacji. Ulotki dostępne są do pobrania na naszej stronie dedykowanej lekarzom.
Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnym webinarium w dniu 22 czerwca (poniedziałek) o godz. 19.00. Uczestnictwo wymaga wcześniejszej rejestracji, szczegóły wydarzenia wraz z formularzem rejestracyjnym w poniższym linku:
https://vetoquinol.zoom.us/webinar/register/WN_cNius9E6R42mi5668heS-Q
Dodatkowo organizujemy webinarium dla opiekunów, na które możecie Państwo zapraszać swoich klientów. Wydarzenie odbędzie się w piątek 19 czerwca o godz. 20.00. Szczegóły wraz z formularzem rejestracyjnym:
https://mailchi.mp/vetoquinol/pandemia-a-dobrostan-psow
Prelegentem jest lek.wet. Aleksandra Słyk-Przeździecka na co dzień zajmująca się problemami behawioralnymi psów i kotów, ekspert w rozwiązywaniu problemów separacyjnych.
Tytuł lekarza weterynarii uzyskała w 2003 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. W latach 2005-2008 zgłębiała wiedzę na SGGW w Warszawie podczas Studiów Podyplomowych w zakresie Chorób Psów i Kotów. Od 2011 ma status Behawiorysty Praktyka DipCABT (COAPE). Od 2012 do 2016 roku Prezes Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE Polska. Prowadzi wykłady dla behawiorystów i lekarzy weterynarii m.in. w ramach Akademii Medycyny Behawioralnej, w latach 2012-2016 jako wykładowca na Kursie Dyplomowym COAPE dla behawiorystów zwierząt. Badacz (zgodnie z VICH GCP GL9 Studies) w wieloośrodkowym, międzynarodowym badaniu klinicznym nowego leku na lęk separacyjny. Współredaktorka naukowa książki: „Medycyna Behawioralna Psów i Kotów”, autorka licznych publikacji. Wraz z mężem prowadzi Przychodnię Weterynaryjną DogMed, gdzie dba nie tylko o zdrowie, lecz również o komfort pacjentów oraz ich opiekunów (Fear Free Certification Programme
Latest news
Światowy Dzień dojazdu do Pracy rowerem
May 2022
II Kongres PAVC Polish Association of Veterinary Cardiology
May 2022
Spotkanie dla hodowców bydła mlecznego
March 2022